top of page
Yoga.JPG

"Im słabsze ciało,

tym silniej

nami rządzi"

Jean-Jacques Rousseau

MGR ANGELIKA

MANTUR-VIERENDEEL

Pomagam osobom, które chcą schudnąć lub poprawić swój stan zdrowia i samopoczucie. Osobom, które mają wrażenie, że próbowały już każdej możliwej diety, a mimo to nie widzą efektów. Jeśli brakuje Ci wsparcia i motywacji, lub potrzebujesz zrozumieć jak na stałe zmienić swoje zwyczaje żywieniowe i uzyskać swój cel, to dobrze trafiłeś!

Dzięki współpracy ze mną uzyskasz wiedzę na temat zdrowego odżywiania, oraz plan żywieniowy dobrany indiwidualnie do Twoich potrzeb. Udzielę Ci wskazówek na temat tego, jak dobrać żywienie do swojego stanu zdrowia, jak radzić sobie w sytuacjach, kiedy nie masz czasu na przygotowanie posiłku, lub gdy szykuję się impreza :)

W mojej pracy staram się jak najuważniej słuchać drugiej osoby i zrozumieć jej problemy i potrzeby. Przychodząc do mnie, nie usłyszysz żadnych zakazów ani nakazów- nasza relacja będzie się opierała na współpracy i szacunku. Stosuję indywidualne podejście do każdego z moich podopiecznych, bo wiem, że każdy jest inny i ma inne potrzeby, inne preferencje smakowe, czy inne schorzenia. Jeśli chcesz, żeby w Twoim jadłospisie były naleśniki i wino, to będą naleśniki i wino!

W swoim jadłospisie możesz też liczyć na różne smakołyki, ponieważ uwielbiam gotować i poznawać różne smaki i nie sugerowałabym nikomu zjedzenia czegoś, czego sama bym nie zjadła :)

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Kilka lat później ukończyłam również studia podyplomowe z Psychodietetyki i Dietetyki Klinicznej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że poza dietą dobraną do Twojego stanu zdrowia (lub choroby), nauczę Cię również zmiany nawyków żywieniowych. Po studiach zaczęłam pracę jako dietetyk w fitness klubie Maniac Gym, gdzie pracowałam przez rok, co dało mi doświadczenie w dietetyce sportowej.

Jako Polski dietetyk w Brukseli, posiadam nr VISA nadany przez SPF Santé Publique oraz nr INAMI, dzięki czemu moi pacjenci mogą uzyskać zwrot części kosztów z ubezpieczenia. 

DIETETYK KLINICZNY

PSYCHODIETETYK

VISA NR: 129631

INAMI: 563007-78-601

Zapraszam serdecznie,

Angelika Mantur-Vierendeel

bottom of page